warning

این وب سایت دارای مطالبی در مورد دخانیات و ادوات وابسته به آن می باشد
طبق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران بازدید کنندگان باید بالای 18 سال باشند

warning

اولین بررسی قهوه ایران

فروش دانه قهوه و قهوه جوش

مشاهده سایت

دنیای سیگار برگ

سیگاربرگ و سیگارپیچ

مشاهده سایت

وب سایت اصلی پاسارگاد تاباک

تخصصی ترین اسموک شاپ

مشاهده سایت

فروش پیپ

اولین سازنده پیپ در ایران

مشاهده سایت

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کدام قهوه در دنیا بیشترین کافئین را دارد؟
#1
سلام به همه علاقه مندان به قهوه. در این پست قصد دارم قهوه ای رو معرفی کنم که در بین قهوه ها بیشترین کافئین رو داره و خود من با توجه به این که وکیل هستم و استرس کارم خیلی بالاست زیاد از این قهوه استفاده می کنم. شاید شما هم که زیاد قهوه میخورید این سوال براتون پیش اومده باشه که واقعا کدوم قهوه بیشترین کافئین رو داره. در پاسخ به این سوال باید عرض کنم که قهوه روبوستا در بین قهوه ها بیشترین کافئین رو داره حتی شاید براتون جالب باشه که میزان کافئین این قهوه دو برابر قهوه عربی است.تعدادی از بهترین قهوه های موجود در ترکیب خود درصد کمی هم روباستا دارند. تنها به این دلیل که عربیکا دان بهتری است نسبت به روباستا به این معنی نیست که روباستا باید به طور کلی از شیشه های قهوه فوری برای همیشه حذف بشود و هیچ نقشی در ترکیبات قهوه نداشته باشد. مقدار اندکی از روباستا میتواند ترکیبی مطلوبی را خلق کند و به کیفیت آن نیز بیفزاید.روسترها و ترکیب کننده های معروف ایتالیایی قهوه, به طور قاطع همگی بر این باورند که مقداری روباستا میتواند قدرت و طعم بهتری به قهوه ببخشد.به همین دلیل همیشه پنج شش و یا هفت درصد روباستای با کیفیت را اضافه میکنند تا طعم قهوه را بهبود ببخشند و طعم عالی قهوه عربیکا را بی نقص کند. در بریتانیا و ایرلند به ندرت میتوان روباستا را در ترکیبات محبوب قهوه پیدا کرد اما در ایتالیا و برای دیگر روستر های حرفه ای دنیا استفاده از قهوه روباستا به هیچ وجه نامطلوب نیست و حتی دلیل اینکه چرا اکثرا پشت به قهوه روباستا میکنند را متوجه نمیشوند.  اگر فیلم هوش سیاه رو هم یادتون باشه، شخصیت هوش سیاه مدام از این نوع قهوه میخورد که حتی در خود این فیلم هم از درصد بالای کافئین این قهوه متعجب شده بودن. حالا من که یک وکیل استرداد جهیزیه در مشهد بیش نیستم اما باز هم استرس کارم بالاست و هر موقع روبوستا استفاده می کنم واقعا شارژ میشم. توصیه می کنم یک بار هم که شده امتحانش کنید.
پاسخ
#2
من هم از تلگرام استفاده میکردم اما از وقتی که تلگرام فیلتر شد نرم افزار سروش رو جایگزین کردم البته من فقط از این نرم افزار ها در زمینه پشتیبانی در زمینه لوله بازکنی استفاده میکنم
پاسخ
#3
(2018/05/30، 02:48 PM)moein.data نوشته است: سلام به همه علاقه مندان به قهوه در این پست قصد دارم قهوه ای رو معرفی کنم که در بین قهوه ها بیشترین کافئین رو داره. شاید شما هم که زیاد قهوه میخورید این سوال براتون پیش اومده باشه که واقعا کدوم قهوه بیشترین کافئین رو داره. در پاسخ به این سوال باید عرض کنم که قهوه روبوستا در بین قهوه ها بیشترین کافئین رو داره حتی شاید براتون جالب باشه که میزان کافئین این قهوه دو برابر قهوه عربی است.تعدادی از بهترین قهوه های موجود در ترکیب خود درصد کمی هم روباستا دارند. تنها به این دلیل که عربیکا دان بهتری است نسبت به روباستا به این معنی نیست که روباستا باید به طور کلی از شیشه های قهوه فوری برای همیشه حذف بشود و هیچ نقشی در ترکیبات قهوه نداشته باشد. مقدار اندکی از روباستا میتواند ترکیبی مطلوبی را خلق کند و به کیفیت آن نیز بیفزاید.روسترها و ترکیب کننده های معروف ایتالیایی قهوه, به طور قاطع همگی بر این باورند که مقداری روباستا میتواند قدرت و طعم بهتری به قهوه ببخشد.به همین دلیل همیشه پنج شش و یا هفت درصد روباستای با کیفیت را اضافه میکنند تا طعم قهوه را بهبود ببخشند و طعم عالی قهوه عربیکا را بی نقص کند. در بریتانیا و ایرلند به ندرت میتوان روباستا را در ترکیبات محبوب قهوه پیدا کرد اما در ایتالیا و برای دیگر روستر های حرفه ای دنیا استفاده از قهوه روباستا به هیچ وجه نامطلوب نیست و حتی دلیل اینکه چرا اکثرا پشت به قهوه روباستا میکنند را متوجه نمیشوند.  اگر فیلم هوش سیاه رو هم یادتون باشه، شخصیت هوش سیاه مدام از این نوع قهوه میخورد که حتی در خود این فیلم هم از درصد بالای کافئین این قهوه متعجب شده بودن. البته اینو هم باید بگم که امروزه کانال های زیادی هست که برای فروش قهوه در تلگرام و یا برنامه مشابه تلگرام دارن فعالیت میکنن باید دقت داشته باشید که فریب این کانال ها رو نخورید چرا که اینها قهوه اصل رو به شما نمیدن معمولا.
بنده میخوام یه برند قهوه پر کافئین برای شرکتم (شرکت ورشی) تولید کنم راهنمایی کنید.
پاسخ
#4
دسترسی به نرم افزار Tapatalk رو لطفا بازکنین
پاسخ
#5
من خودم یک وکیل متخصص تابعیت هستم و با بسیاری از اتباع خارجی در ارتباطم. جالبه بدونید که اونها معتقدن بهترین قهوه دنیا که بیشترین کافئین رو داره قهوه برزیلی هست. یک بار یکیشون یک بسته برام آورد واقعا عطر و طعمش رو نمیتونم براتون توصیف کنم. فوق العاده بود. برخلاف اینکه شاید خیلی ها بگن قهوه مکزیکی عالیه اما دیگه باورم شد که قهوه برزیلی هم کافئین بهتری داره و هم عطر و طعم بیشتری. توصیه میکنم حتما امتحانش کنید.
پاسخ
#6
دوست عزیز دفت داشته باشید که؛ میزان کافئین استخراج شده در طول رویه دم کردن بر اساس روش دم آوری آن تغییر می کند. اما با این حال ممکن است آن چیزی که فکر می کنید نباشد.
بر اساس یک قاعده کلی، هرچه زمان دم آوری روش دم طولانی تر باشد، میزان کافئین در هر بار سرو کردن بیشتر خواهد بود. نکته کلیدی در اینجا میزان کافئین به ازای هر بار سرو کردن است.
بنا به گفته Kicking Horse Coffee، یک اونس از شات اسپِرِسو در حدود 40 میلی گرم; کافئین و فنجان 12 اونسی قهوه دم کشیده در حدود 120 میلی گرم کافئین دارد. من خودم یک وکیل خلع ید در مشهد هستم و به دلیل استرس بالای کاریم مجبور هستم از قهوه با کافئین بالا استفاده کنم. به همین خاطر سعی می کنم در شیوه دم کردم قهوه دقت زیادی به خرج بدم.
پاسخ
#7
بهترین نوع قهوه معمولا تو امریکای جنوبی مثل برزیل و اسپانیا کشت میشه و بهترین شرکتهای بسته‌بندی هم معمولا ایتالیایی هستند. اسم قهوه عربیکا هم ارتیاطی با کشت تو کشور عربی نداره.
پاسخ
#8
(2018/05/30، 02:48 PM)moein.data نوشته است: سلام به همه علاقه مندان به قهوه. در این پست قصد دارم قهوه ای رو معرفی کنم که در بین قهوه ها بیشترین کافئین رو داره و خود من با توجه به این که وکیل هستم و استرس کارم خیلی بالاست زیاد از این قهوه استفاده می کنم. شاید شما هم که زیاد قهوه میخورید این سوال براتون پیش اومده باشه که واقعا کدوم قهوه بیشترین کافئین رو داره. در پاسخ به این سوال باید عرض کنم که قهوه روبوستا در بین قهوه ها بیشترین کافئین رو داره حتی شاید براتون جالب باشه که میزان کافئین این قهوه دو برابر قهوه عربی است.تعدادی از بهترین قهوه های موجود در ترکیب خود درصد کمی هم روباستا دارند. تنها به این دلیل که عربیکا دان بهتری است نسبت به روباستا به این معنی نیست که روباستا باید به طور کلی از شیشه های قهوه فوری برای همیشه حذف بشود و هیچ نقشی در ترکیبات قهوه نداشته باشد. مقدار اندکی از روباستا میتواند ترکیبی مطلوبی را خلق کند و به کیفیت آن نیز بیفزاید.روسترها و ترکیب کننده های معروف ایتالیایی قهوه, به طور قاطع همگی بر این باورند که مقداری روباستا میتواند قدرت و طعم بهتری به قهوه ببخشد.به همین دلیل همیشه پنج شش و یا هفت درصد روباستای با کیفیت را اضافه میکنند تا طعم قهوه را بهبود ببخشند و طعم عالی قهوه عربیکا را بی نقص کند. در بریتانیا و ایرلند به ندرت میتوان روباستا را در ترکیبات محبوب قهوه پیدا کرد اما در ایتالیا و برای دیگر روستر های حرفه ای دنیا استفاده از قهوه روباستا به هیچ وجه نامطلوب نیست و حتی دلیل اینکه چرا اکثرا پشت به قهوه روباستا میکنند را متوجه نمیشوند.  اگر فیلم هوش سیاه رو هم یادتون باشه، شخصیت هوش سیاه مدام از این نوع قهوه میخورد که حتی در خود این فیلم هم از درصد بالای کافئین این قهوه متعجب شده بودن. حالا من که یک وکیل استرداد جهیزیه در مشهد بیش نیستم اما باز هم استرس کارم بالاست و هر موقع روبوستا استفاده می کنم واقعا شارژ میشم. توصیه می کنم یک بار هم که شده امتحانش کنید.
چه مطلب جالبی رو اشاره کردین در مورد قهوه برای من که خیلی مفید واقع شد و از طرفی هم قبول دارم که شغل وکالت واقعا پر اضطراب و وقت گیره چون خودم وکیلم توی گروه بزرگمهر و تازگیا درگیر پرونده ای شدم برای تخفیف مجازات مشروبات الکلی و توی اینجور مواقع برای کنترل اظطراب و داشتن آرامش من قهوه رو ترجیح میدم 
پاسخ
#9
قهوه به دو صورت برای ورزشکاران کمک می‌کند:

اول، انرژی شما برای ورزش کردن را بیشتر کند.

و دوم اینکه، خستگی تمرین را از بین می‌برد.

معمولاً در شروع تمرینات ما بی‌حال هستیم. اما همین که گرم شویم، دیگر مشکلی نیست.

کافئین قهوه قبل از تمرین، باعث می‌شود شما با شادابی و انرژی بیشتر شروع کنید.

بعد از تمرین نیز معمولاً خسته می‌شویم و قهوه می‌تواند خستگی عضلات را کمتر کند.

قبل از تمرین قهوه بخوریم یا بعد از تمرین؟

قبل از تمرین.

بهتر است ده یا بیست دقیقه قبل از شروع ورزش قهوه مصرف کنید.

چه قهوه‌ای برای ورزش خوب است؟

بهترین قهوه برای ورزش، اسپرسو است.

چون کافئین اسپرسو خیلی سریع جذب بدن می‌شود.

اگر مشکل قلبی یا تنگی نفس ندارید، اسپرسوی پرکافئین بخورید.

چطور در باشگاه اسپرسو داشته باشیم؟

اگر باشگاه کافی‌شاپ دارد که چه بهتر.

اگر نه، می‌توانید 20 دقیقه قبل از رفتن به باشگاه در منزل قهوه بخورید و با انرژی بروید باشگاه.

قهوه فوری (نسکافه) برای ورزش چطور است؟

قهوه‌های فوری مثل نسکافه و علی کافه و … افزودنی دارند و سالم نیستند.

کافئین شان هم به اندازه اسپرسو نیست. اما اگر هیچ راهی برای خوردن قهوه نداشتید، قهوه فوری مصرف کنید.

نوشابه انرژی‌زا چطور؟

حتماً خودتان می‌دانید که پر از عوارض است. از پوکی استخوان گرفته تا مشکلات گوارشی.

پیشنهاد آخر چیست؟

اینکه می‌خواهید از چه ماده کافئین‌داری برای ورزش کردن استفاده کنید، انتخاب خودتان است.

اما پیشنهاد ما این است که قهوه طبیعی بخورید. هم سالم است و هم مفید.

کلاهبرداری مشارکت در ساخت - وکیل طلاق توافقی در تهران - وکیل طلاق در تهران - حضانت فرزند دختر بعد از طلاق - وکیل مشارکت در ساخت - جرم مواد مخدر شیشه در سال ۹۹ - گرفتن تابعیت ایران برای اتباع افغانی
پاسخ
#10
من خودم به شخصه که به عنوان یک اینفوئنسر توی اینستاگرام فعالیت میکنم و کار سخت و زمان بریه البته بماند که بخاطر درآمد بالای این قشر دوستان لطف کردن و قانون مالیات اینفلوئنسرها رو وضع کردن وکلی مارو حرص دادن. نیاز دارم که هرروز قهوه بخورم و دنبال بهترین قهوه بودم که مطالب شمارو دیدم و لذت بردم.
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

© 2010 - 2021
® PasargadTabac
All Rights Reserved
كليه حقوق مادی و معنوی اين تارنما متعلق به پاسارگاد تاباک می باشد.
کلیه مطالب این تارنما طبق قانون کپی رایت به ثبت می رسند، لذا استفاده از این مطالب بدون ذکر منبع ممنوع است
طراحی و پشتیبانی توسط : گروه پشتیبان وب