انجمن پيپ ايران|تنها انجمن تخصصي پيپ توتون سيگاربرگ قهوه|پاسارگادتاباک
خواص قهوه سبز و محدودیت های استفاده از آن"1" - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن پيپ ايران|تنها انجمن تخصصي پيپ توتون سيگاربرگ قهوه|پاسارگادتاباک (https://www.pipeclubiran.com)
+-- انجمن: مباحث مربوط به قهوه - قهوه جوش - قهوه ساز (https://www.pipeclubiran.com/forum-1.html)
+--- انجمن: افتتاح اولین کافه بررسی قهوه در ایران (https://www.pipeclubiran.com/forum-21.html)
+--- موضوع: خواص قهوه سبز و محدودیت های استفاده از آن"1" (/thread-2492.html)خواص قهوه سبز و محدودیت های استفاده از آن"1" - bernabea - 2016/08/06

امروزه تناسب اندام یکی از اولویت های هر فردی در جامعه است و باعث بالا رفتن اعتماد به نفس و زیبایی افراد می شود.استفاده از قهوه سبز برای لاغری و تناسب اندام یک روش جدید است و هیچ گونه عارضه ای ندارد چرا که قهوه سبز یک ماده ی گیاهی است و لازم نیست با هیچ ماده ی دیگری آن را ترکیب و استفاده کرد.با انجمن قهوه پاسارگاد تاباک همراه باشید.
قهوه سبز چیست ؟
[تصویر:  d9862f24f09595ae5a9f901f2a1f47475.jpg]
قهوه سبز همان قهوه ی خام یا تفت داده نشده است که از درخت قهوه بدست می آید.برای مطالعه ی اطلاعات بیشتر به مقاله تولید قهوه مراجعه کنید.
قهوه سبز چگونه باعث لاغری می شود ؟
[تصویر:  12104056-green-coffee-bean-extract.jpg]
در حقیقت عصاره قهوه خام شامل درصد بالایی (حدود ۵۰ % ) از اسید کلروژنیک (Chlorogenic) , کافئین و برخی آنتی اکسیدان ها است. کافئین قهوه سبز هم انرژی زا است و هم اشتهای کاذب را از بین می برد. تحقیقات نشان داده اند که اسید کلروژنیک موجود در قهوه بو داده نشده ۴۵ درصد به کاهش جذب چربی‌ که در غذای مصرفی وجود دارد و تحریک متابولیسم کمک می‌کند.اکثر محصولاتی که تا قبل از کشف این حقیقت مورد استفاده قرار می گرفتند شامل فقط ۲۰ تا ۳۰% اسید کلروژنیک بودند که در مقایسه با قهوه خام کمتر بوده است.دانه قهوه رست نشده اشتها را کم می‌کند، متابولیسم را افزایش می‌دهد و چربی سوزی را سریع‌تر می‌کند.در یک تحقیق که اخیرا در روزنامه تایمز ایالات‌متحده به چاپ رسید، داوطلبانی که قهوه را به صورت خام مصرف می‌کردند به مدت ۱۲ هفته مورد بررسی قرار گرفتند.این داوطلبان به طور میانگین ۵/۸ کیلوگرم وزن کم کردند.این مقدار ۱۶ درصد از کل چربی بدن آنها و ۵/۱ درصد از کل وزن این افراد بود. اما بخش جالب توجه این آزمایش این است که این داوطلبان هیچ تغییری در روند زندگی و نحوه ی تغذیه خود ایجاد نکردند و بدون گرفتن رژیم و ورزش اضافه بر برنامه روزانه شان ۵/۸ کیلوگرم وزن کم کردند.
ادامه دارد...