انجمن پيپ ايران|تنها انجمن تخصصي پيپ توتون سيگاربرگ قهوه|پاسارگادتاباک
استفانو سانتابروجیو Stefano Ssantambrogio - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن پيپ ايران|تنها انجمن تخصصي پيپ توتون سيگاربرگ قهوه|پاسارگادتاباک (https://www.pipeclubiran.com)
+-- انجمن: مباحث مربوط به پيپ (https://www.pipeclubiran.com/forum-5.html)
+--- انجمن: انواع پيپ (https://www.pipeclubiran.com/forum-6.html)
+--- موضوع: استفانو سانتابروجیو Stefano Ssantambrogio (/thread-2148.html)استفانو سانتابروجیو Stefano Ssantambrogio - kamran - 2016/06/21

[attachment=105]
یکی از معدود کمپانی های دارای سابقه تاریخی و طولانی است که در سال 1912 بنیان گذارده شده است و اکنون توسط نسل سوم  این خانواده بنا به گفته خودشان بر اثر تلاش ها و فداکاری های بسیار هنوز پابرجاست و با سابقه صد ساله پشت سر خود ، به کار خود ادامه میدهد و در راه کسب و کار و تجارت خود به عنوان الگویی بی نظیر و غیر قابل رقابت پیشرفت کرده است .

تمامی مراحل کار در این کمپانی به طور هنرمندانه و صنعتگرانه و تماما با دست صورت میگرد .

به نقل از خود این کمپانی تمامی پیپ های ساخته شده ترکیبی از علاقه و اشتیاق ، مهارت و تخصص و درنهایت کیفیتی بی نظیر ، هستند .

تمام قطعات لازم در ساخت هر پیپ در تمام طول مسیر ساخت با دقت فراوان مراقبت و نگهداری می شوند . کار با رسیدن برایر های ایتالیایی که تماما به صورت طبیعی رشد کرده و پس از گذراندن مدت زمان لازم ، آماده سازی شده اند و بهترین و با کیفیت ترین و اساسی ترین عامل برای ساختن یک پیپ عالی هستند ، شروع می شود .

تمامی پیپ ها با فرم ها و خطوطی هماهنگ و در شکل هایی بسیار زیبا و با هارمونی در حد کمال ساخته می شوند و هیچ چیز به دست تقدیر و تصادف واگذار نمی شود ، تمامی مراحل کار با محاسباتی دقیق و هنر مندانه انجام میگیرد .

دقت و وسواسی که در ساخت و رسیدن به فرم ایده آل هر پیپ به ویژه پیپ هایی با فرم کلاسیک که عمده تولیدات این کمپانی را تشکیل می دهند ، به کار گرفته می شود چیزیست که به طور ذاتی از نسلی به نسل دیگر در این کمپانی به ارث رسیده است .

علم و آگاهی در کنار شور و اشتیاق درونی منجر به نهایت کمال در تولیدات این کارخانه شده است چیزی که حاصل یک قرن تجربه در این خانواده می باشد . تعداد اندکی از سازندگان پیپ امروزی دارای چنین سابقه و پشتوانه ای از علم و آگاهی و تجربه صد ساله که از نسلی به نسل دیگر و از پدر به پسر به یادگار گذاشته شده است ، می باشند .

سه نسل از یک خانواده که خود را وقف این صنعت و هنر زیبا کردند و در این راه از هیچ چیز فروگذار نکرده اند .