انجمن پيپ ايران|تنها انجمن تخصصي پيپ توتون سيگاربرگ قهوه|پاسارگادتاباک
راهنمای خرید دستگاه قهوه ساز - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن پيپ ايران|تنها انجمن تخصصي پيپ توتون سيگاربرگ قهوه|پاسارگادتاباک (https://www.pipeclubiran.com)
+-- انجمن: مباحث مربوط به قهوه - قهوه جوش - قهوه ساز (https://www.pipeclubiran.com/forum-1.html)
+--- انجمن: قهوه جوش و قهوه ساز ها (https://www.pipeclubiran.com/forum-4.html)
+--- موضوع: راهنمای خرید دستگاه قهوه ساز (/thread-1832.html)

راهنمای خرید دستگاه قهوه ساز - carradine - 2016/02/19

سلام من دو ماهی هست که به خوردن قهوه روی اوردم. الان از دستگاه موکا پات استفاده میکنم.ولی فایده نداره.میخوام شات خدا بخورم که با این دستگاه نمیشه درست کرد. قصد دارم از این دستگاه های برقی بخرم ولی نمیدونم چی بگیرم. یه راهنمایی میخواستم این موارد اولویت های من برای خرید دستگاه هست. لطف کنید و راهنمایی نمایید:
اولویتها: ۱.خوردن شات خدا یعنی داشتن قهوه ای عسلی و خامه ای به رنگ قهوه ای روشن.۲.کم دردسر بودن در درست کردن و نظافت دستگاه چون زمان زیادی ندارم۳. استشمام بوی قهوه تازه اسیاب شده۴.حتی المقدور قیمت دستگاه زیر یک میلیون باشد
کدام دستگاه ها هست که میتونه نیاز من رو براورده کنه.کپسولی، معمولی یا...

RE: راهنمای خرید دستگاه قهوه ساز - Behzad - 2016/02/20

با سلام.
تا جایی که من دیدم ماشین اسپرسو که آسیاب هم داشته باشه بعیده با بودجه شما جور در بیاد. فکر میکنم اگر از کپسولی استفاده کنید اقلا با زمان کم شما بیشتر جور دربیاد و کم دردسرتر باشه. فکر میکنم مدلهایی از اون هم هست که با بودجه شما جور باشه. اما دیگه از بوی قهوه تازه آسیاب شده خبری نیست.

RE: راهنمای خرید دستگاه قهوه ساز - pasargadtabac - 2016/02/20

به نظرم نسپرسو بهترین گزینه است

RE: راهنمای خرید دستگاه قهوه ساز - ramin - 2016/04/08

سلام. دوستان اگه ممكنه يه دستگاه قهوه ساز خانگي خوب كه هم اسپرسو باشه و هم كاپوچينو و هم ٠٠٠٠ معرفي كنيد البته ميخوام طعم واقعيه قهوه رو داشته باشه دستگاه موكاد دارم ولي زياد جالب نيست و خوشم نيومد قبلاً از راهنمايي شما دوستان تشكر ميكنم

RE: راهنمای خرید دستگاه قهوه ساز - gharibeshghi1984 - 2016/09/23

(2016/04/08، 02:35 AM)ramin نوشته است: سلام. دوستان اگه ممكنه يه دستگاه قهوه ساز خانگي خوب كه هم اسپرسو باشه و هم كاپوچينو و هم ٠٠٠٠ معرفي كنيد البته ميخوام طعم واقعيه قهوه رو داشته باشه دستگاه موكاد دارم ولي زياد جالب نيست و خوشم نيومد قبلاً از راهنمايي شما دوستان تشكر ميكنم
با سلام.مارک delongi یه مدل داره که هم اسپرسو میزنه و هم کاپوچینو و قیمتش حدود 500 هزار تومان هست.برای مصارف خانگی خوب جواب داده.ولی از مارک های دیگه اطلاعی ندارم.دوستان اطلاعات بیشتر بدهند

RE: راهنمای خرید دستگاه قهوه ساز - alist - 2018/07/10

اگر خواستی کافی شاپ راه اندازی کنی حتما یه سر به سایت ما بزن که انواع اسپرسو ساز ها و تجهیزات مورد نیاز برای کافی شاپ توش هست. Smile Smile

RE: راهنمای خرید دستگاه قهوه ساز - nasim56 - 2020/09/14

سایت های زیادی برای خرید لوازم خانگی و قهره ساز وجود داره مثل زنبیل، ترب، دیجی کالا و چچیلاس. خوبی چچیلاس اینه که تمام کسب و کارها و فروشگاه های لوازم خانگی از کل کشور اینجا شعبه مجازی دارن و راحت میشه اول از نظر کیفیت و قیمت با هم مقایسه کرد و بعد بهترین گزینه رو انتخاب کرد.

RE: راهنمای خرید دستگاه قهوه ساز - vitrinnetcom - 2021/01/25

(2016/02/19، 06:49 PM)carradine نوشته است: سلام من دو ماهی هست که به خوردن قهوه روی اوردم. الان از دستگاه موکا پات استفاده میکنم.ولی فایده نداره.میخوام شات خدا بخورم که با این دستگاه نمیشه درست کرد. قصد دارم از این دستگاه های برقی بخرم ولی نمیدونم چی بگیرم. یه راهنمایی میخواستم این موارد اولویت های من برای خرید دستگاه هست. لطف کنید و راهنمایی نمایید:
اولویتها: ۱.خوردن شات خدا یعنی داشتن قهوه ای عسلی و خامه ای به رنگ قهوه ای روشن.۲.کم دردسر بودن در درست کردن و نظافت دستگاه چون زمان زیادی ندارم۳. استشمام بوی قهوه تازه اسیاب شده۴.حتی المقدور قیمت دستگاه زیر یک میلیون باشد
کدام دستگاه ها هست که میتونه نیاز من رو براورده کنه.کپسولی، معمولی یا...
سلام 

من میدونم از کجا دستگاه قهوه ساز حرفه ای بخری

RE: راهنمای خرید دستگاه قهوه ساز - leanman - 2023/10/15

دانلود تلگرام
دانلود اینستاگرام
دانلود تلگرام
دانلود اینستاگرام
دانلود تلگرام
دانلود اینستاگرام
دانلود تلگرام
دانلود اینستاگرام
دانلود تلگرام