انجمن پيپ ايران|تنها انجمن تخصصي پيپ توتون سيگاربرگ قهوه|پاسارگادتاباک

نسخه‌ی کامل: تجربه ای شخصی از دانهیل,رویال یات
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
بعد از رها کردن توتون های آروماتیک و تجربه توتون های ساده, به دنبال یک ویرجینا بودم که به پیشنهاد فروشنده رویال یات دانهیل رو تهیه کردم.بعد از باز کردن قوطی خوشگل دانهیل و بو کردنش انگار یه عطر بهشتی به مشامم رسید.دوستانی که محصولات این برند رو تجربه کردن میدونن از چی حرف میزنم.
درمورد یک توتون غیرآروماتیک باورکردنی نیست که همچین عطرو طعمی داشته باشه که هنر دانهیل به شمار میره.
این دانهیل هر چی که یه اسموکر میخواد رو توی خودش داره. کیفیت,طعم قوی,روم نت دل نشین و البته برای حرفه ای ها نیکوتین وگیرایی بسیار خوب.اسموک لایت و کرمی و کمی شیرین داره و عطر و طعم اندک ترش.البته اگر نوشیدنی مناسبی همراهش استفاده کنید تلخیه دهنتونم برطرف میشه و لذت بیشتری می برید.در پایان پیشنهاد میکنم این توتون رو بعد از یک وعده غذایی تپل استفاده کنید و اینکه سعی کنید آروم اسموک بگیرید و پیپ رو سبک پر کنید چون شیره نسبتا زیادی تولید میکنه که شاید اذیتتون کنه.
سلام جهت اطلاع توتون royal yacht دانهیل ویرجینیاییهست که با آلو ( plum ) طعم دار شده و بهرحال یک نوع توتون معطر کم عطر به حساب میاد
تا اونجایی که یادم میاد معطر بود!و دیگه هم پیداش نکردم!البته معطر خیلی ملایم!در کل خوب بود!ولی نه در حد بقیه داداشاش??