انجمن پيپ ايران|تنها انجمن تخصصي پيپ توتون سيگاربرگ قهوه|پاسارگادتاباک

نسخه‌ی کامل: رابطه شخصیت و قهوه مورد علاقه‌ شما
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
1 ) اسپرسو دوست دارید؟ قدرت رهبری در خون شماست!

رابطه بین شخصیت و قهوه اسپرسویی که مصرف می‌کنید چگونه است؟ طبق نتایجی که از تحقیقات روانشناسان بدست آمده مشخص شده است کسانی که قهوه اسپرسو مصرف می‌کنند بطور ذاتی قدرت رهبری دارند.

شما خستگی ناپذیرید! ساعت‌های زیادی به کار و تلاش می‌پردازید اما خسته نمی‌شوید، به عنوان شخصی که در انجام همه‌ی کارها وارد هستید و هرکاری را به نحو احسن انجام می‌دهید در بین بقیه شناخته شده هستید.

طبیعت سخت‌کوش بودن شما به دیگران نیز این را الهام می‌کند و این در زندگی اجتماعی شما تاثیرگذار است.

2 ) دابل اسپرسو؟ باید انسانی منطقی باشید!

3 ) لاته می‌نوشید؟ اصولا آدم راحتی هستید!
در مورد چیزی نگران نیستید، درباره‌ی تصمیم‌گیری در مورد مسائل زیاد تجزیه و تحلیل نکرده و فکر خود را مشغول نمی‌کنید، کلا زندگی را سخت نمی‌گیرید! بطور طبیعی با محیط پیرامون خود سازگار هستید و ترجیح می‌دهید با استفاده از تخیل خود موضوعات را حل کنید!

4 ) انتخاب شما کاپوچینوست؟ شخصی اجتماعی و خلاق هستید!
اگر نوشیدنی مورد علاقه‌ی شما کاپوچینوست شخصیت جالبی دارید! بطور شخصی فردی بسیار مرموز و پیچیده هستید اما به شدت اهل فعالیت‌های اجتماعی بوده و از حضور در جمع‌های دوستانه لذت می‌برید!

همواره در جمع کلاس کار خود را حفظ کرده و مانند برخی‌ها به گفتن جک‌های سخیف روی نمی‌آورید!!
مرسی جالب بود :*
مرسی واقعا حالب بود
من خودمم قبلا مطالبی خونده بودم که به راحتی میشه با یک فنجان قهوه به شخصیت افراد پی برد!
البته یکم اغراقه این حرف ولی علاقه افراد در انتخاب قهوه و نوع شخصیتشون با هم میتونه در ارتباط باشه. ولی خب خیلی از عوامل هم باید بررسی بشن
مثلا میگن قهوه اسپرسو مورد علاقه افراد تیزهوش منظم و سختکوش هست! افرادی که معمولا هم در موقعیت های مختلف میتونن جذاب در نظر افراد باشن.
مثلا یکی از همکارای خود بنده در وبسایت آموزش مکالمه زبان انگلیسی سریع انگلیشدان هست دقیقا همین ویژگی ها رو داره و من دیدم که به شدت هم به این نوع از قهوه علاقه مند هست.
حالا افرادی که معمولا کاپوچینو میخورن، افرادی زیرک، دوست داشتنی ومهربان هستن. افرادی که قابل اعتماد هستن با این وجود مسرانه بر عقاید خود پایبند هستن و عاشقانه برای کاری که  انجام میدن تلاش میکنن.
این واقعا برای خود من جالب بود که همکارم در تدریس خصوصی زبان کودک انگلیشدان هم دقیقا همین ویژگی هارو داره. البته خیلی مواردم دیدم که ویژگی های اخلاقیشون با قهوه ای که میخورن اصلت در تناسب نیستSmile))) موارد مختلفی پیش میاد چون من خودم خیلی به این موضوع دقت میکنم. در کل خیلی دقیق نیست به نظرم.
من کاپوچینو دوست دارم و ولی اصلا آدم اجتماعی نیستم Smile

بهترین کاپوچینویی که خوردم توی سفرم به ایتالیا بود که با تور اروپا سفر کرده بودم. واقعا یکی از بهترین سفرهام بود و بهترین خوراکی هارو خوردم