انجمن پيپ ايران|تنها انجمن تخصصي پيپ توتون سيگاربرگ قهوه|پاسارگادتاباک

نسخه‌ی کامل: فیلم های آموزشی در مورد پیپ-2 ترفندجالب برای استفاده از نخ تمیز کننده پیپ
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام بر تمامی دوستان و همراهان انجمن پاسارگاد تاباک و کافه آرتین.چند وقتی بود  که یکی از فیلم  های آموزشی  انجمن درمورد نحوه پر کردن پیپ رو دیدم اندکی جستجو کردم و فهمیدم آقای مانچاپ پایپر همون فرد میانسال داخل فیلم یه چنل داخل شبکه یوتوب داره و کلی فیلم و آموزش راجب پیپ و حواشی اون داده.تنها مبحث این بود که ایشون انگلیسی صحبت میکرد که فهم آن برای تعدادی از هموطنان ما سخت بود.بنده تصمیم گرفتم تا جایی که وقت داشته باشم تعدادی از ویدیو های ایشون رو زیرنویس کنم و برای باقی دوستان بزارم تا دوستانی که به زبان انگلیسی خیلی آشنا یی ندارن بتونن ازمطالب استفاده کنن.فیلم ها رو با زیر نویس داخل آپارات آپلود میکنم و مدتی طول میکشه تا زیرنویس  تایید بشه.پس دوستان شکیبا باشید.از تمامی عزیزانی که در این انجمن تلاش میکنند ممنونم.موفق باشید.
لینک ویدیو:2روش برای استفاده از نخ های تمیز  کننده[url=http://www.aparat.com/v/G2eUx][/url]

[تصویر:  gowjidx5tsi93bihqce5.jpg]