انجمن پيپ ايران|تنها انجمن تخصصي پيپ توتون سيگاربرگ قهوه|پاسارگادتاباک

نسخه‌ی کامل: تراوشاتذهنبیمارمن : حالت تهوع
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
[تصویر:  199154_nrLX1ODu.jpg]

رو به رویم  می نشینی درآن کافه ای که  هر میزش تنها یک صندلی دارد... حالت تهوع داری... بالا میاوری  روی  نوشته هایم تمام واژه هایی را که نتوانستی هضم کنی... تمام   " #دوستت_دارم " هایم را...  طبق عادت  همیشگی تو را درون پیپم میگذارم...عهد بستم تا ابد روشن نگه ات دارم تنها دلیل خاموشی من!!!                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  به آرامی از وجودت کام میگیرم و در  تو گم میشوم... تو در زمان گم میشوی... زمان در پیپم گم میشود...پیپم در من گم میشود...و من در...                                                                                                                         حالت  تهوع دارم....آبستن شده ام از تمام  ... ... ... ...