انجمن پيپ ايران|تنها انجمن تخصصي پيپ توتون سيگاربرگ قهوه|پاسارگادتاباک

نسخه‌ی کامل: کف شیر
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
⏫⏫⏫⏫⏫
دانش قهوه :تولید کف شیر توسط
ماکروفر -تجهیزات لازم: مایکروفر و شیشه ی در دار به شکل لیوان ( شیشه ی مربا ) شیشه‌ی دردار را تا نیمه از شیر سرد پر کنید. نصف شیشه باید خالی باشد تا جا برای کف وجود داشته باشد در شیشه را ببندید و حدود ۳۰ ثانیه با بیشترین قدرت آن را تکان دهید. با این کار حجم شیر حدوداً ۲ برابر می‌شود.در شیشه را بردارید و آن را داخل مایکروفر بگذارید و حدود ۳۰ ثانیه با قدرت نسبتاً زیاد گرم کنید. گرم کردن شیر هم‌چنین به پایدار شدن کف شیر کمک می‌کند.شیشه را از داخل مایکروفر بیرون آورید و با قاشق کف داخل آن را گوشه‌ی شیشه نگاه دارید، شیر زیرین را روی فنجان قهوه‌تان بریزید و سپس کف شیر را با همان قاشق بر روی نوشیدنی‌تان بریزیدکف شیر تولیدشده بدین صورت به خوبی کف شیر تولیدشده با دستگاه اسپرسو نیست اما برای مصارف خانگی نسبتاً خوب است
@pasargadtabaccafeartin
سایتتون بی نظیره. من عاشق قهوه هستم. حتی بستنی و کیک قهوه دوست دارم.
چه پیشنهاد جالبی
من یه بار از کیش یه بسته نسکافه گرفتم فوق العاده بود. اسمش یادم نیست. ولی یکم شیرین بود از بازار مرارید گرفتم!
عالی، اگر خواستی یه سر به سایت ما هم بزن که درباره ی تجهیزات کافی شاپ و انواع اسپرسو ساز هاست Smile
با سلام
برای تهیه کف شیر از دستگاه فرنچ پرس هم می توانید استفاده کنید من برای تهیه لاته در منزل استفاده می کنم
(2015/11/27، 04:46 PM)pasargadtabac نوشته است: [ -> ]⏫⏫⏫⏫⏫
دانش قهوه :تولید کف شیر توسط
ماکروفر -تجهیزات لازم: مایکروفر و شیشه ی در دار به شکل لیوان ( شیشه ی مربا ) شیشه‌ی دردار را تا نیمه از شیر سرد پر کنید. نصف شیشه باید خالی باشد تا جا برای کف وجود داشته باشد در شیشه را ببندید و حدود ۳۰ ثانیه با بیشترین قدرت آن را تکان دهید. با این کار حجم شیر حدوداً ۲ برابر می‌شود.در شیشه را بردارید و آن را داخل مایکروفر بگذارید و حدود ۳۰ ثانیه با قدرت نسبتاً زیاد گرم کنید. گرم کردن شیر هم‌چنین به پایدار شدن کف شیر کمک می‌کند.شیشه را از داخل مایکروفر بیرون آورید و با قاشق کف داخل آن را گوشه‌ی شیشه نگاه دارید، شیر زیرین را روی فنجان قهوه‌تان بریزید و سپس کف شیر را با همان قاشق بر روی نوشیدنی‌تان بریزیدکف شیر تولیدشده بدین صورت به خوبی کف شیر تولیدشده با دستگاه اسپرسو نیست اما برای مصارف خانگی نسبتاً خوب است
@pasargadtabaccafeartin

چه عالی . خیلی خوشم اومد.حتما تو خونه درست میکنم. Rolleyes
چقدر عالییییی
خیلی وقت بود دنبالش میگشتم که درست کنم
ممنون از آموزش خوبتون :-)
اینو حتما امتحان می کنم
صفحه‌ها: 1 2