انجمن پيپ ايران|تنها انجمن تخصصي پيپ توتون سيگاربرگ قهوه|پاسارگادتاباک

نسخه‌ی کامل: مقداری توضیح درمورد مک بارن
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
شرکت مک بارن یکی از قدیمیترین و بزرگترین شرکت های خصوصی تولید تنباکوست که 125 سال از تاسیسش میگذره.
تنباکو های پیپ این شرکت به چند دسته شامل : فلیک ، میکسچر ، لوزکات ، کانادین ، گلدن ، اچ اچ ، مدرن ، ولوت ، رویال باکس ، 7سیز ، کیوب ، هالبرگ ، چویس ، امبروسیا و غیره تقسیم میشن. که اگه بخوام دونه دونه نام ببرم باید چند صفحه بنویسم.
اکثر این دسته ها شامل چند نوع هستن که من در اینجا به معرفی خانواده چویس مکبارن که دارای 5 عضو هست میپردازم.
choice به معنی برگزیده یا انتخاب شده
.
[attachment=26]

این توتون ها که به روش مدرن فراوری میشن به گفته خود شرکت به قدری خوبن که با پیپتون احساس راحتی میکنید و بهترین اسموک رو به اسونی ازش میگیرید. تمام توتون های خانواده چویس تقریبا در یه سطح هستند و هیچکدوم باعث سوزش زبان نمیشن.همگی بسیار سبک هستند و روم نوت خوبی دارن.همگی در بسته بندی پاکتی (جیبی) تولید میشن که از جنس مقواست و تاخوردگی حصیری شکل پاکت باعث شیک و متفاوت بودن این خانوادست .
.
mellow choice : رنگ سفید، ملایمترین عضو خانواده
cherry choice : رنگ قرمز، طعم گیلاس
vanilla choice : رنگ مشکی، طعم وانیل
aromatic choice : رنگ زرد، طعم اروماتیک
original choice : رنگ قهوه ای، طعم اروماتیک
.
تهنا فرقشون توی طعم و عطریه که احساس میشه.فرق اورجینال چویس و اروماتیک چویس اینه که اورجینال طعم کمتری داره.
.
این مقاله رو کاملا خودم با استفاده از سایت رسمی مک بارن نوشتم. امیدوارم مفید واقع بشه.
مهران
بسیار عالی
(2015/10/02، 09:22 PM)kamran نوشته است: [ -> ]بسیار عالی

mamnon
(2015/10/01، 12:47 AM)mehran5775 نوشته است: [ -> ]شرکت مک بارن یکی از قدیمیترین و بزرگترین شرکت های خصوصی تولید تنباکوست که 125 سال از تاسیسش میگذره.
تنباکو های پیپ این شرکت به چند دسته شامل : فلیک ، میکسچر ، لوزکات ، کانادین ، گلدن ، اچ اچ ، مدرن ، ولوت ، رویال باکس ، 7سیز ، کیوب ، هالبرگ ، چویس ، امبروسیا و غیره تقسیم میشن. که اگه بخوام دونه دونه نام ببرم باید چند صفحه بنویسم.
اکثر این دسته ها شامل چند نوع هستن که من در اینجا به معرفی خانواده چویس مکبارن که دارای 5 عضو هست میپردازم.
choice به معنی برگزیده یا انتخاب شده
.

این توتون ها که به روش مدرن فراوری میشن به گفته خود شرکت به قدری خوبن که با پیپتون احساس راحتی میکنید و بهترین اسموک رو به اسونی ازش میگیرید. تمام توتون های خانواده چویس تقریبا در یه سطح هستند و هیچکدوم باعث سوزش زبان نمیشن.همگی بسیار سبک هستند و روم نوت خوبی دارن.همگی در بسته بندی پاکتی (جیبی) تولید میشن که از جنس مقواست و تاخوردگی حصیری شکل پاکت باعث شیک و متفاوت بودن این خانوادست .
.
mellow choice : رنگ سفید، ملایمترین عضو خانواده
cherry choice : رنگ قرمز، طعم گیلاس
vanilla choice : رنگ مشکی، طعم وانیل
aromatic choice : رنگ زرد، طعم اروماتیک
original choice : رنگ قهوه ای، طعم اروماتیک
.
تهنا فرقشون توی طعم و عطریه که احساس میشه.فرق اورجینال چویس و اروماتیک چویس اینه که اورجینال طعم کمتری داره.
.
این مقاله رو کاملا خودم با استفاده از سایت رسمی مک بارن نوشتم. امیدوارم مفید واقع بشه.
مهران

با عرض سلام و خسته نباشيد يه سوال داشتم از خدمتتون
انواع توتون هاي ولوت مك بارن و روم نوت و طعمشون رو مي فرماييد؟
و اين كه چه فرقي با هم دارن؟