warning

این انجمن دارای مطالبی در مورد دخانیات و ادوات وابسته به آن می باشد
طبق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران بازدید کنندگان باید بالای 18 سال باشند

warning

اولین بررسی قهوه ایران

فروش دانه قهوه و قهوه جوش

مشاهده سایت

ژورنال سیگار برگ

معرفی انواع سیگار برگ ایرانی و خارجی

مشاهده سایت

وب سایت آموزشی پاسارگاد تاباک

تخصصی ترین مقالات آموزشی

مشاهده سایت

فروش پیپ

معرفی انواع توتون ایرانی و خارجی

مشاهده سایت

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انواع رنگ پیپ ...
Video 
با سلام خدمت سروران و عزیزان انجمن و میهمانان گرامی
در مورد رنگهای موجود در پیپها باید عرض کنم که متخصصان ایتالیایی بر این باورند که هرچه ساده تر باشند بهتر است زیرا رنگهای عجیب در پیپها به عنوان مثال آبی .سبز یا شکل دار به این معناست که رنگ بیشتری روی پیپ پاشیده شده و سطح تنفس پیپ کامل یا تا حد بالایی بسته شده و پیپ قادر به تخلیه رطوبت و تنفس نیست و زودتر دچار مشکل میشود ..رنگهای ساده که بر روی پیپهای برند و معروف هست دلیلش همین موضوع هست که در میان اسموکر های باتجربه پیپهای روکش دار و ساده که نقش شعله ریشه در آن دیده میشود طرفداران زیادی دارد ..شعله ریشه منظورم آن شکل زیبایی هست که روی پیپ دیده میشود که به صورت شعله آتش نقش بسته ...

سلام جهان!:

- منتخب
با تشکر و احترام بهشتی
پاسخ
برند های معتبر که ما نماینده آنها در ایران هستیم از پولیش چوب به جای رنگ استفاده می کنند در واقع با کمی جوهر چوب را رنگ دهی و سپس های پولیش می کنند

سلام جهان!:

- منتخب
http://www.pasargadtabac.com
            09352200077
پاسخ
با سلام جوهر پولیش چوب بزرگوار کربن نیست و سطح چوب کارکرده در زیر آن کاملا مشخصه هیچ ربطی به کربنی که در عرایضم عرض کردم نداره این جوهر جنبه زیبایی داره نه پوشش در خود اروپا پیپهایی از برندهای متفرقه موجود هستند که با کربن یک لایه پوشش داده شده و آن رو من عرض کردم ...جوهر فقط جنبه زیبایی دارهدو قادر به پوشاندن چیزی نیست ...

سلام جهان!:

- منتخب
با تشکر و احترام بهشتی
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

© 2010– 2024
® PasargadTabac
All Rights Reserved
كليه حقوق مادی و معنوی اين تارنما متعلق به پاسارگاد تاباک می باشد
کلیه مطالب این تارنما طبق قانون کپی رایت به ثبت می رسند، لذا استفاده از این مطالب بدون ذکر منبع ممنوع است
طراحی و پشتیبانی :  پشتیبان وب