warning

این انجمن دارای مطالبی در مورد دخانیات و ادوات وابسته به آن می باشد
طبق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران بازدید کنندگان باید بالای 18 سال باشند

warning

اولین بررسی قهوه ایران

فروش دانه قهوه و قهوه جوش

مشاهده سایت

ژورنال سیگار برگ

معرفی انواع سیگار برگ ایرانی و خارجی

مشاهده سایت

وب سایت آموزشی پاسارگاد تاباک

تخصصی ترین مقالات آموزشی

مشاهده سایت

فروش پیپ

معرفی انواع توتون ایرانی و خارجی

مشاهده سایت

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تمام قصه همین است
انسان برای ثابت ماندن اگر خلق شده بود که هنوز در غار بودیم ، اصلا باور دارم تنها وجه تمایز ما با سایر مخلوقات همین داشتن اراده و توان تغییر کردن و تغییر دادن است و من در حد خودم تلاشم را کرده ام اما راه نرفته بسیار است ، تغییر غیر قابل اجتناب است و مقاومت در مقابل تغییر کردن و بهبود یافتن تن دادن به پایانی زود هنگام است ، پس نه در غار بمانیم و نه زود تمام شویم.
سال ها سیگار کشیدم - سیگار به معنی عرفی آن در جامعه - اما یک روز احساس کردم چقدر تصویر من با سیگار از تصورم از خودم فاصله دارد ، خوشبختانه کشش قبلی هم به دنیای پیپ داشتم و سالها قبل برای خودم پیپ خریده بودم که از بخت خوش پیپ تقلبی هم نبود ، تصمیم را گرفتم و به این دنیای جذاب وارد شدم ، البته من هم مثل بسیاری دیگر از ساکنان این دنیای جذاب با توتون های آروماتیک و مخصوصا کاپیتان بلک شروع کردم ولی راه تغییر هنوز وجود داشت و با راهنمایی های دوستان در پاسارگاد تاباک و خواندن تجربیات و توصیفات دوستان از دنیای توتون های ساده حالا عطر لاتاکیا را به لحظه های روزهایم منگنه میکنم ، هر از گاهی هم با یک پیپ اختصاصی برای بازیابی حس نوستالوژیک کاپیتان بلک تفریح میکنم.
اما این دنیای جذاب ، این مکاشفه ی هر روزه برای من چیزهای زیادی با خود به همراه داشت ، اول از همه اینکه هیچ کجا تنها نیستم و پیپ هایم هستند که همدم من باشند ، دوم اینکه شتاب و عجله در تصمیم را کنار گذاشته ام و متانت و حوصله ی رفتاری خاص پیپ کشیدن به تمام اتفاقات روزانه من وارد شده ، سوم اینکه تصورم از خودم با تصویری که از خودم میبینم یکی شده است.
و اما چهارم ، در بحران شدید خود روشنفکر پنداری جامعه ای که در آن زندگی میکنم ، جامعه ی جدیدی پیدا کرده ام که درست فکر میکند ، خوب عمل میکند ، تلاش میکند که تغییر مثبت ایجاد کند و از همه مهم تر اینکه بدون ادعای فرهیختگی و خود روشنفکر پنداری در مسیر اصلی فرهیختگی و روشنفکری و ساخت فرهنگی بهتر حرکت میکند و امروز مفخترم که عضو کوچکی از این جامعه هستم

سلام جهان!:

- منتخب

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

Philosopher
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

© 2010– 2024
® PasargadTabac
All Rights Reserved
كليه حقوق مادی و معنوی اين تارنما متعلق به پاسارگاد تاباک می باشد
کلیه مطالب این تارنما طبق قانون کپی رایت به ثبت می رسند، لذا استفاده از این مطالب بدون ذکر منبع ممنوع است
طراحی و پشتیبانی :  پشتیبان وب