warning

این انجمن دارای مطالبی در مورد دخانیات و ادوات وابسته به آن می باشد
طبق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران بازدید کنندگان باید بالای 18 سال باشند

warning

اولین بررسی قهوه ایران

فروش دانه قهوه و قهوه جوش

مشاهده سایت

ژورنال سیگار برگ

معرفی انواع سیگار برگ ایرانی و خارجی

مشاهده سایت

وب سایت آموزشی پاسارگاد تاباک

تخصصی ترین مقالات آموزشی

مشاهده سایت

فروش پیپ

معرفی انواع توتون ایرانی و خارجی

مشاهده سایت

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمایی در انتخاب توتون
سلام دوستان
من به تازگی یک پیپ گرفتم
به همراه یک توتون captain black gold اما بعد از استفاده از این توتون اصلا خوشم نیومد توتون به نظر خوب نمی سوخت و زبان رو میسوزوند
و اصلا طعم خوبی نداشت
میخواستم بدونم چه توتونی رو استفاده کنم که تلخی کمتر و طعم دل نشین تری داشته باشه میخوام یکم وانیلی یا شکلاتی باشه
و اینکه بعد از استفاده پیپ بوی بسیار بدی رو گرفته چطور میتونم این بو رو از بین ببرم
ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام جهان!:

- منتخب
پاسخ
سلام
اولا بهتون پیشنهاد میکنم سعی کنید از توتون کاپتان بلک استفاده نکنید چون 99 درصد توتونهای کاپتان بلک توی بازار تقلبی هستن. و اگر هم توتون کاپتان بلک اصل پیدا کنید اونقدر اسانس داره که هم برای خودتون و هم پیپتون ضرر داره به قول استاد کامران کاپتان بلک در دنیای پیپها مثل پیکان در دنیای ماشینها میمونه. در مورد اینکه پپتون رو چطور تمیز کنید کلیپ های آموزشی توی همین سایت هست. باید با نخ و ماده تمیز کننده حدالمقدور بعد از هر اسموک پیپتون رو تمیز کنید تا عطر و طعم خوبی داشته باشه. از اونجایی که حدس میزنم پیپتون هم از این پیپهای چینی 40 50 تومنی هست بهتون پیشنهاد میکنم یه سری به یه فروشگاه معتبر مثل پاسارگاد تاباک بزنید تا کاملا راهنماییتون کنن. اونجا انواع توتونها با عطر و طعم های مختلف دارن و اگر اشتباه نکنم توتون شکلات عسل مک بارن هم هست که مطمئنم خوشتون میاد

سلام جهان!:

- منتخب
پاسخ
(2016/04/26، 07:59 AM)mm.dehghani نوشته است: سلام
اولا بهتون پیشنهاد میکنم سعی کنید از توتون کاپتان بلک استفاده نکنید چون 99 درصد توتونهای کاپتان بلک توی بازار تقلبی هستن. و اگر هم توتون کاپتان بلک اصل پیدا کنید اونقدر اسانس داره که هم برای خودتون و هم پیپتون ضرر داره به قول استاد کامران کاپتان بلک در دنیای پیپها مثل پیکان در دنیای ماشینها میمونه. در مورد اینکه پپتون رو چطور تمیز کنید کلیپ های آموزشی توی همین سایت هست. باید با نخ و ماده تمیز کننده حدالمقدور بعد از هر اسموک پیپتون رو تمیز کنید تا عطر و طعم خوبی داشته باشه. از اونجایی که حدس میزنم پیپتون هم از این پیپهای چینی 40 50 تومنی هست بهتون پیشنهاد میکنم یه سری به یه فروشگاه معتبر مثل پاسارگاد تاباک بزنید تا کاملا راهنماییتون کنن. اونجا انواع توتونها با عطر و طعم های مختلف دارن و اگر اشتباه نکنم توتون شکلات عسل مک بارن هم هست که مطمئنم خوشتون میاد

خیلی ممنون بابت راهنمایی
دقیقا احساس کردم از توتون میتونه باشه الان بنده 3 دفعه کشیدم و واقعا بوی خوب و کلا تجربه خوبی نبوده قبلا با پیپ دوستم توتون دانهیل رو تست کرده بودم عالی بود
پیپ بنده گاسپارینی هست عزیز از کافه ارتین هم خریداری شده

سلام جهان!:

- منتخب
پاسخ
دوست عزیزم
توتونهای دانهیل یکی از بهترین های دنیای توتون هستند امیدوارم موفق باشید و همیشه در سلامتی از اسموکتون لذت ببرید

سلام جهان!:

- منتخب
پاسخ
یک سوالی که داشتم اینه که توتون black vanilla به نظرتون چطوره ؟
یکی هم اینکه مک بارن بسته ای ( نه قوطی ) چطوره به نظرتون ؟

سلام جهان!:

- منتخب
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

© 2010– 2024
® PasargadTabac
All Rights Reserved
كليه حقوق مادی و معنوی اين تارنما متعلق به پاسارگاد تاباک می باشد
کلیه مطالب این تارنما طبق قانون کپی رایت به ثبت می رسند، لذا استفاده از این مطالب بدون ذکر منبع ممنوع است
طراحی و پشتیبانی :  پشتیبان وب