warning

این انجمن دارای مطالبی در مورد دخانیات و ادوات وابسته به آن می باشد
طبق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران بازدید کنندگان باید بالای 18 سال باشند

warning

اولین بررسی قهوه ایران

فروش دانه قهوه و قهوه جوش

مشاهده سایت

ژورنال سیگار برگ

معرفی انواع سیگار برگ ایرانی و خارجی

مشاهده سایت

وب سایت آموزشی پاسارگاد تاباک

تخصصی ترین مقالات آموزشی

مشاهده سایت

فروش پیپ

معرفی انواع توتون ایرانی و خارجی

مشاهده سایت

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیپ یک وسیله شخصی است(1 )
(2018/10/20، 12:10 AM)imangta نوشته است:
(2018/09/06، 01:14 PM)پارسا نوشته است:
(2018/06/05، 10:47 PM)Bijan نوشته است: دوستانی که در مواجهه شدن با افرادی که ازشون درخواست میکنن که پیپشون رو در اختیارش قرار بدهند،مشکل دارن،من دو راهکار که تجربه شخصی خودم هست رو باهاشون به اشتراک میزارم.
یکی اینکه به اون شخص بگید چون شما بطور حرفه ای و اصولی به پیپ و دنیای آن نگاه نمی کنید نمیتوانم پیپم رو دراختیارتون بزارم،زیرایکی از اصول حرفه ای و اخلاقی در دنیای پیپ اینه که از کسی درخواست نکنید که پیپ خودش رو دراختیار شما قرار بده،پس به خاطر همین دلیل شما حرفه ای نیستید و باعث آسیب رساندن به پیپ و حتی توتون بار گذاری شده در آن میشوید.

کاملا درسته . چون یه چیز ناشناخته براشون هست فکر میکنن میشه مثل قلیون یا هر اشغال دیگه ای میشه چند نفر بکشن. خودمم تجربشو داشتم گه با این جواب که پیپ مثل مسواک شخصی هستش Big Grin Big Grin Big Grin

دقیقا همین مشکل رو یک بار برای همیشه حل کردم داشتم پیپ میکشیدم توتون هم مک بارن اروماتیک بود که همکار گفت فلانی بده ما هم بکشیم. از اون بنده خدا پرسیدم بلدی گفت بله و دو سه تا کام گرفت و ...حالش بده شد Big Grin Big Grin Big Grin.بنده خدا فکر کرده بود سیگار الترا لایت میکشه دود رو داده بود تو و دیگه سمت پیپ من نیومد.

بارها برای خودم پیش اومده،وقتی بهشون میگی دود رو نباید داخل ریه ها بدی،با تعجب میگن پس چطوری باید بکشی.هنوز در نوع اسموک مشکل داریم(ندادن دود داخل ریه)،چه برسه به فرهنگ استفاده از پیپ و این امر فقط با تلاش همه اعضای انجمن در امر آگاهسازی دیگران برای داشتن اسموکی سالمتربه نتیجه میرسه.آرزومندم همیشه از اسموکتون لذت ببرید.

سلام جهان!:

- منتخب
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: پیپ یک وسیله شخصی است(1 ) - Bijan - 2018/10/26، 09:08 AM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

© 2010– 2024
® PasargadTabac
All Rights Reserved
كليه حقوق مادی و معنوی اين تارنما متعلق به پاسارگاد تاباک می باشد
کلیه مطالب این تارنما طبق قانون کپی رایت به ثبت می رسند، لذا استفاده از این مطالب بدون ذکر منبع ممنوع است
طراحی و پشتیبانی :  پشتیبان وب