انجمن پيپ ايران|تنها انجمن تخصصي پيپ توتون سيگاربرگ قهوه|پاسارگادتاباک

نسخه‌ی کامل: نظرسنجی میزان رضایت
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
نظر کلی شما و میزان رضایت شما در مورد مجموعه پاسارگادتاباک چیست ؟
خوشم میاد متوسط و ضعیف هم نداره Big Grin
ممنون از اطلاعات صحیح و کاربردی که در اختیار کاربران قرار میدین ولی یک نکته قابل ذکر این میتونه باشه که اطلاعات سایت در خصوص محصولات موجود در فروشگاه مثل انواع توتون و......کامل نیست.بعنوان مثال توتونهای dunhill یا samuel gawithعلی رغم اینکه ذکر شده در توضیحات توتون ها که موجوده ولی در فروشگاه مطرح نشدن.بازم ممنون
450 بازدید و فقط دو نظر؟!!! دوستان کم لطفی میکنن!
پاسارگاد تاباک جو دوستانه ای داره و در عین حال کارد متخصص و از نظر اطلاعات بسیا پر. اهداف بزرگ و قشنگی داره و تیم مدیریتی قوی. بدون تعارف میگم خیلی خوشحالم که با این مجموعه آشنا شدم. جای پیشرفت خیلی زیاد تری داره این مجموعه و البته تا الانم پیشرفت مناسبی داشته ولی خوب کار زیاد و زمان همیشه محدوده. موفق باشید.
با سلام و عرض ادب ...
فروشگاه مشکل داره منظور کالا ها ثبت نشدن ؟
يا مشکل سيستم من هستش ؟ ميشه يک راهنمائی بکنيد
ممنون از همراهی دوستان
با امید به همراهی همیشگی شما

(2015/09/03، 08:25 AM)Amin_7189 نوشته است: [ -> ]ممنون از اطلاعات صحیح و کاربردی که در اختیار کاربران قرار میدین ولی یک نکته قابل ذکر این میتونه باشه که اطلاعات سایت در خصوص محصولات موجود در فروشگاه مثل انواع توتون و......کامل نیست.بعنوان مثال توتونهای dunhill یا samuel gawithعلی رغم اینکه ذکر شده در توضیحات توتون ها که موجوده ولی در فروشگاه مطرح نشدن.بازم ممنون

ممنون از همراهی شما
در مورد توتون هایی که نام بردین به دلیل اینکه بصورت محدود وارد میشن معمولا موجودی آنها خیلی زود تمام میشه مخصوصا در مورد برند دانهیل
اینم از دست ما خارج هست
سلام
اطلاعات کالاها در سایت کامل نیست و قیمت محصولات مشخص نیست
تفکیک اطلاعات و نظم نداره
(2015/06/12، 07:23 PM)pasargadtabac نوشته است: [ -> ]نظر کلی شما و میزان رضایت شما در مورد مجموعه پاسارگادتاباک  چیست ؟

به نظر من از لحاظ وب سایتی داریم به سمت مرجع شدن پیش میریم!! این پست هارو الان شاید کسی قدرشو ندونه!!اما د راینده از ما تشکر خواهند کرد ...
کاش میشد یه برنامه اندرویدی هم برای سایتتون طراحی میکردین برای کاربرای عضو تا راحت تر پست بذارن
(2016/11/28، 11:18 AM)HERCUL نوشته است: [ -> ]کاش میشد یه برنامه اندرویدی هم برای  سایتتون طراحی میکردین برای کاربرای عضو تا راحت تر پست بذارن

بنظرم اگه می خوان اپی برای این فروم بسازن بهتره نسخه IOS  اونم بسازن !!!نه فقط اندروید..!
صفحه‌ها: 1 2